KONTAK ONS

KONTAK TELEFONIES

Tel. (012) 335 6806

1) Afwesighede
2) Hoof
3) Ontvangs
4) Finansies
5) Bemarking
6) Sport
7) Invorderaar

VIND ONS HIER

Steve Biko-Rylaan 1050, Wonderboom-Suid, 0084
S 25⁰41.676 E 028⁰11.939

ALGEMENE KANTOORURE

WeeksdaeOpenSluit
Ma - Do07:0015:00
Vr07:0014:00
Publieke vakansie dae en skole vakansiedaeGesluit

ADDISIONELE INLIGTING

Steve Biko-Rylaan 1050
Wonderboom-Suid
Pretoria
0084

GPS Koördinate

S 25°41.676
E 028°11.939

Hoërskool Wonderboom
Bank: FNB
Tjekrekening Reknr: 62877816789
Takkode: 250655

Gebruik asb u kind se skoolgeld Familiekode as verwysing

Verwysing vir betaling:
Skoolgeld – gebruik die Familiekode as verwysing.
Gr 8 verwysing klere – voorletter en van KLERE
Gr 8 verwysing skrifte – voorletter en van SKRIFTE
Wonnie-retoer –  wonnieretoer@wonnies.co.za
Sluitkassluitkas@wonnies.co.za
Bewys van betaling:  finansies@wonnies.co.za

Maandag – Vrydag

07:25 – 14:00 

Algemene Kantoorure:
Ma – Do  07:00 – 15:00
Vr            07:00 – 14:00

KONTAK PER E-POS

Afwesighede, dissipline en gedragspunte

admin@wonnies.co.za

Akademie

mcgeert@wonnies.co.za

Aansoeke

aansoek@wonnies.co.za

Bemarking

bemarking@wonnies.co.za

Boekstoor

boekstoor@wonnies.co.za

Rapporte en D6

wiskunde@wonnies.co.za

Finansies (bewys van betaling)

finansies@wonnies.co.za

Finansies (skoolgeld, agterstallige skoolgeld)

invorderaar@wonnies.co.za

Gholfdag

gholfdag@wonnies.co.za

Hoof

hswb@wonnies.co.za

IT

support@liztec.za.net

Kafeteria

kafeteria@wonnies.co.za

Klerebank

klerebank@wonnies.co.za

Kultuur

minnaar.j@wonnies.co.za

Skoolverlaters

tikster@wonnies.co.za

Sluitkas

sluitkas@wonnies.co.za

Spesialisberader

berader@wonnies.co.za

Sport

carl@wonnies.co.za

Uitteken gedurende skoolure 

ontvangs@wonnies.co.za

Wonder-uitrusters

wonderuitrusters@wonnies.co.za

Wonnie-retoer

wonnieretoer@wonnies.co.za

STUUR 'N E-POS / KONTAK ONS

Stuur u boodskap hier



SOSIALE MEDIA